مزیت های بالابرهای ساختمانی ایتالیایی

مزیت بالابر های تین چیست؟

راندمان بالا: با توجه به اینکه انتقال قدرت موتور بصورت مکانیکی و توسط چرخ دنده انجام می گیرد نسبت به بالابر های تسمه ای راندمان بسیار بالاتری دارد.

 

سرعت زیاد: بالابرهای تین عموما دارای سرعت ۲۳ متر در دقیقه هستند که بالاتر از بالابرهای موجود در بازار است. برخی مدل ها سرعتی تا ۴۰ متر در دقیقه دارند! در کارگاه های ساختمانی این موضوع یعنی معطلی کمتر پرسنل کارگاه و افزایش بازدهی در پروژه ها.

 

ایمنی بالا: تمامی دستگاه ها دارای سنسور قطع خودکار، کلید قطع اظطراری و دارای انواع گواهی نامه های لازم جهت کار در اروپا است.

 

مصرف انرژی کم: یکی دیگر از مزایای انتقال قدرت در سیستم های شفت مستقیم مصرف انرژی کمتر به دلیل بازدهی بالاتر است. یعنی با موتوری با قدرت کمتر از بالابرهای تسمه ای،  می توان کاری بیشتر انجام داد.

 

ترمز: این یکی از مهمترین ویژگی یک بالابر کارگاهی است. ترمز دستگاه وظیفه دارد بلافاصله بعد از قطع فرمان توسط پرسنل، بار را در محل ثابت نگاه دارد. اکثر بالابرهای موجود در بازار به دلیل نداشتن ترمز، در هنگام انتقال بار دارای هرزگردی بالایی هستند که ضمن سخت کردن کار باعث ایجاد خطر می شوند.

 

طول عمر بالا: و اما مهمترین ویژگی یک محصول در پروژه های عمرانی قابل اطمینان بودن دستگاه است. خرابی های مکرر دستگاه های نامرغوب و عموما با تکنولوژی قدیمی باعث جلوگیری از پیشرفت کار در بسیاری از پروژه هاست.

 

تمامی اجزا و قطعات بالابرهای این شرکت ساخت کشور ایتالیا و از با کیفیت ترین در نوع خود در دنیاست.

www.tinhoist.com

درباره‌ی ku67Qe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *